webové stránky
responzívne a mobilné

webové stránky

robíme moderné webové stránky, používame bootstrap a jquery. ovládame dvoj, troj, štvor a päť písmenkové :-) technológie ako html, js, css, php, mysql, xsl, xml, json, ajax a atď.

portfólio
našich projektov

fungujeme od roku 2006. denne vytvárame grafické návrhy a aplikujeme nové technológie. všetko robíme sami, outsourcing u nás neexistuje. chceme Ti predstaviť projekty, ktoré si najviac vážime. sú premyslené a precítené. možno tu nájdeš niečo, čo Ťa inšpiruje.

sochár Ján Ťapák

web pre sochára Jána Ťapáka

sochár Ján Ťapák nás oslovil s požiadavkou obnoviť svoju web stránku. web sme prerobili od základov, aby dostal nový a moderný vzhľad. digitálna technológia stránky sa stretáva s klasickým umením sochárstva.

pozrieť projekt

technológie
ktoré používame

snažíme sa používať najmodernejšie technológie. neustálym googlením objavujeme nové smery grafického tvorenia. v prvom rade sa štýl musí pačiť nám, aby sme ho aplikovali aj na Tvoje projekty. po technickej stránke chceme dosahovať čistotu, minimalizmus a dokonalosť. spísali sme niekoľko krátkych článkov o technológiach, ktoré používame. prečítaj si a získaš prehľad, s čím môžeš u nás počítať.

späť na hlavnú stránku

digitálna tlačiareň