LL studio - grafické štúdio

grafické návrhy
na čokoľvek :-)

grafické návrhy

tvoríme grafické návrhy na akúkoľvek tému. návrh loga alebo celý dizajn manuál, od vizitky po billboard. jednoducho všetko pre firemnú identitu, reklamu, propagáciu a marketing.

portfólio
našich projektov

fungujeme od roku 2006. denne vytvárame grafické návrhy a aplikujeme nové technológie. všetko robíme sami, outsourcing u nás neexistuje. chceme Ti predstaviť projekty, ktoré si najviac vážime. sú premyslené a precítené. možno tu nájdeš niečo, čo Ťa inšpiruje.

ivancak medecine

korporátna grafika pre lekára

Ivancak Medicine je ambulancia praktického lekára v Prahe. novozaložená prevádzka sa potrebuje moderne prezentovať a získať náskok pred konkurenciou ďalších ambulancií. ide o spádovú oblasť na sídlisku, kde o každého pacienta je záujem.

pozrieť projekt
vianočný album Miro Jaroš

vianočný album Mira Jaroša

Miro Jaroš vydal nový vianočný album - tešíme sa na Ježiška. našou úlohou bolo finalizovať obal na CD a pripraviť ďalšie propagačné materiály pre predaj v kníhkupectve Panta Rhei.

pozrieť projekt
lekáreň Alexandra Apoteka

grafika pre lekáreň

v lekárni nájdeš desiatky letákov na lieky. ale aj lekáreň potrebuje vlastné reklamné letáky, aby ukázali svojim zákazníkom, v čom sa odlišujú od iných. my to už vieme! lekáreň Apoteka Alexandra má liekového robota a je otvorená 24 hodín denne. ak si bratislavčan, možno sa Ti táto informácia zíde.

pozrieť projekt
logo a firemná grafika PI technologies

logo a korporátna grafika pre PI Technologies

názov "PI technologies" bolo zo začiatku jediné, čo sme mali k dispozícii pre návrh loga a firemnej grafiky. tak sme sa do toho pustili. P a I sú písmena, ktoré by sme mohli nejako zaujímavo prepojiť.

pozrieť projekt
etiketa NIČ na vodku Andreja Bičana

etiketa NIČ Andreja Bičana

"Čo si pil? Nič." vraví Andrej Bičan. grafický návrh etikety na fľašu prémiovej vodky je jednoduchý, obyčajný. len čierný text na bielom podklade plus knižočka s návodom, ako odpovedať na prosté otázky.

pozrieť projekt
Dominika Mirgová CD Armáda

Dominika Mirgová CD Armáda

vytvorili sme grafiku na nové CD Dominiky Mirgovej Armáda. album, okrem obalu a disku, obsahuje aj brožúrku s textami a fotkami. dve biele čiary na tvári sú charakteristickým znakom pre speváčku a jej fanúšikov. patríš k nim aj Ty?

pozrieť projekt
logo a firemná grafika

firemná identita a logo

grafický návrh loga, vizitiek, obálok, hlavičkového papiera - základnej firemnej identity.

pozrieť projekt
Miro Jaroš - pesničky pre neposlušné deti

pesničky pre neposlušné deti

tvorba Mira Jaroša pre deti je bohatá. pesničky pre neposlušné deti na CD, DVD, kniha. našou úlohou bolo graficky prepojiť perfektné detské ilustrácie a fotku speváka nielen pre hudobné produkty, ale aj pre plagáty, podpisové karty a ďalšie reklamno propagačné materiály.

pozrieť projekt
logo smartCAD

grafika a web pre smartCAD

spoločnosť smartCAD sa riadi novým, progresívnym TEAL manažmentom. farba teal je modrozelená, tykrysová farba. vytvorili sme logo, firemné materiály a webovú stránku. všetko, čo firma potrebuje, aby sa začala prezentovať pod novou firemnou identitou.

pozrieť projekt
grafika a web pre PROGRESA FINAL SK

grafika a web pre PROGRESA FINAL SK

vytvorili sme novú firemnú grafiku. najprv logo podľa škice, potom vizitky, skladačku, letáky a roll up. všetko, čo potrebovala firma prezentovať na výstave.

pozrieť projekt
logo a korporátna grafika a web

logo a korporátna grafika a web

dobrý deň prajeme, sme obchodno-stavebná spoločnosť MJ finance, s.r.o. a chceli by sme, aby ste nám navrhli kompletnú firemnú grafiku. akú? luxusnú! zlatú, striebornú, tmavú, svetlú, ú ú úžasnú ...

pozrieť projekt
grafické práce pre Coffeeshop Company

grafické práce pre Coffeeshop Company

Coffeeshop Company je franchizing biznis model. naše štúdio dodáva grafiku pre spoločnosť, ktorá prevádzkuje 5 prevádzok kaviarní v Bratislave.

pozrieť projekt

technológie
ktoré používame

snažíme sa používať najmodernejšie technológie. neustálym googlením objavujeme nové smery grafického tvorenia. v prvom rade sa štýl musí pačiť nám, aby sme ho aplikovali aj na Tvoje projekty. po technickej stránke chceme dosahovať čistotu, minimalizmus a dokonalosť. spísali sme niekoľko krátkych článkov o technológiach, ktoré používame. prečítaj si a získaš prehľad, s čím môžeš u nás počítať.

späť na hlavnú stránku

digitálna tlačiareň