Miro Jaroš
vianočný album

vianočný album Miro Jaroš

Miro Jaroš vydal nový vianočný album - tešíme sa na Ježiška. našou úlohou bolo finalizovať obal na CD a pripraviť ďalšie propagačné materiály pre predaj v kníhkupectve Panta Rhei.

kúpiť CD

grafické podklady

grafický dizajn CD
grafický dizajn CD

postprodukciu a grafický dizajn spracoval Adrián Macho a odviedol nádhernú prácu. s podkladmi sa nám veľmi dobre pracovalo a charakter vianoc vo farbách fialovej, modrej a bielej sa vydaril. foto: Gavulka.

grafika pôsobí starodávne. konáre stromov sa prehýbajú pod hrubými vrstvami snehu. vidiek, drevené domčeky, v oknách sa svieti, snehuliak. je podvečer a sánkovačka je to pravé vianočné. na starých sánkach Miro z kopca fičí :-)

CD obal a disk, plagát

obal vianočného albumu
obal vianočného albumu
obal a disk
obal a disk
plagáty - vianočný album Miro Jaroš
plagáty - vianočný album Miro Jaroš

album Miro Jaroš tešíme sa na ježiška sa lisoval v českej spoločnosti FERMATA a.s., od ktorej sme dostali template (vzor) pre obal aj disk. kedže sme chceli mať čo najvernejšie farby, pripravili sme digitálny nátlačok na našej digitálnej tlačiarni, ktorý obsahoval color bar so štvorčekami farieb CMYK. ten sme spolu s Mirom Jarošom zaslali do oddelenia tlače vo FERMATE. to je asi najlepši spôsob, ako docieliť, aby farebnosť nátlačku odsúhlasená klientom, nakoniec sedela s výrobkom.

po vyrobení prvej várky CDčiek, sme vytvárali plagáty, profilové obrázky na facebook, pozvánky na krst CD a tlačili podpisové karty. cez vianoce 2016 si si možno všimol plagáty a reklamu na obrazovkách predajne Panta Rhei, či stojany pri vchodoch do predajne.

zaujal Ťa tento projekt a potrebuješ vytvoriť niečo podobné? chceš vedieť cenu realizácie?

áno, chcem!

ukážky z albumu
na youtube

najprv si pusti video a potom čítaj ďalej :-)

pre podporu predaja albumu sme vytvorili video s ukážkami pesničiek. ako podklad sme mali iba jeden statický obrázok, naštastie vo vrstvách - Miro na saniach, deti, pozadie, sneh, texty. to stačilo na to, aby sme mohli po pozadí zasneženej krajiny chodiť s kamerou a zoomovať. animovali sme texty piesni, sem tam Miro preletel na saniach, alebo zažiarili hviezdy na stromčekoch. a stále padal sneh!

lyrics video

počas vianoc 2016 bol vianočný album Mira Jaroša - tešíme sa na Ježiška veľmi úspešný. pripravili sme ešte ďalšie dve videa s celými pesničkami a textami piesni - lyrics video. V pesničke zabalené do papiera sme použili efekt balenia do papiera, aby neboli videa rovnaké. Taktiež vysvietenie zlatistého efektu v pesničke nech už nasneží pôsobí príjemne.

a aká je tretia pesnička z CD, ktorú nájdeš na youtube celú? predsa tá najvianočnejšia zo všetkých vianočných. vieš aká?

vytvorilo
LL studio

zadanie
finalizácia CD obalu, podpora predaja, youtube videá

klient
Miro Jaroš, Galgan music

realizácia
november, december 2016

grafický dizajn video animácia