logo a korporátna grafika a web

logo a korporátna grafika a web

dobrý deň prajeme, sme obchodno-stavebná spoločnosť MJ finance, s.r.o. a chceli by sme, aby ste nám navrhli kompletnú firemnú grafiku. akú? luxusnú! zlatú, striebornú, tmavú, svetlú, ú ú úžasnú ...

logo

tak sme samozrejme začali logom. štandardne si klienti vyberajú 3 (slovom: tri) návrhy loga. ak sa netrafime, rozšírime návrhy až na 5 (slovo: päť). počas tejto fázy neustále neustále komunikujeme a pýtame sa, či ideme správnym smerom. máme radi takých klientov, ktorí už majú aspoň nejakú predstavu, čo chcú. nemáme radi takých klientov, ktorí nemajú žiadnú predstavu, poviedia, že to nechajú na nás a potom sa im nič nepáči, ale zrazu vedia presne, čo chcú. ale tento prípad to nebol :-) z troch návrhov loga sa klient vybral posledné a my sme už len zmenili veľke F za malé f, i keď v prípade stavieb ide asi o veľké Financie.

logo a firemná grafika MJ financelogo a firemná grafika MJ financelogo a firemná grafika MJ finance

firemná grafika

hurá, dostali sme aspoň pár fotiek realizácie radovej zástavby, ktorej farebný charakter veľmi zhodne pasoval k farebnosti loga. jemne sivo modrá v oblohe a vo fasáde domu pôsobí ako doplnková farba k zlatej a tmavo sivej farbe. obrazok sme použili pri návrhu zakladača - foldra, ale aj ako jemný, polopriesvitný podklad na hlavičkovom papieri. k firemnej grafike samozrejme patria aj vizitky, obálky a tuším, sme robili aj pečiatku? asi áno.

logo a firemná grafika
logo a firemná grafika
vizitky
vizitky
zakladač a hlavičkový papier
zakladač a hlavičkový papier
logo a firemná grafika
logo a firemná grafika

webstránka

webstránka je jednostránková, mobilná, responzívna, sama scrolluje na daný obsah po odkliknutí na menu, obsahuje galériu realizácií, kontaktný formulár, ktorý sa odosiela ajaxovo pomocou jquery validation pluginu a phpmailera na strane servera, css štýly sú na bootstrape 4.0, ktorý je úžasný nástroj na rýchlu tvorbu webov. uff, to je dlhá veta. dlhá ako samotná stránka. scrolluješ s palcom a scrolluješ a scrolluješ. no ale takto sa to dnes robí, nie?

web stránka mj finance

zaujal Ťa tento projekt a potrebuješ vytvoriť niečo podobné? chceš vedieť cenu realizácie?

áno, chcem!

digitálna tlač

snažíme sa, aby zákazník u nás dostal kompletnú službu, preto po návrhoch grafiky následujú tlačové služby. bežne tlačíme takéto počty merkantilných tlačovín:

  • vizitky po 100 ks na jedno meno (ale vieme aj 50 ks)
  • hlavičkový papier po 100 ks (ale vieme aj 50 ks)
  • obálky DL, alebo C5, niekedy aj C4 po 100 ks (trebárs aj 50+30+20 ks)
  • zakladače minimálne po 100 ks (optimálne 300 ks, kvôli výseku, ofsetu a tak)

kalkulácie digitálnej tlače si môžete urobiť na našej stránke www.digitalnatlaciaren.sk

vytvorilo
LL studio

zadanie
logo a firemná grafika, merkantilné tlačoviny, web stránka

klient
MJ finance, s.r.o.

realizácia
marec 2019

grafický dizajnkorporátna grafikalogopozvánkadigitálna tlač