LL studio - grafické štúdio

mobilné a webové
aplikácie

mobilné a webové aplikácie

programujeme webové a mobilné aplikácie. sme registrovaný developer v Apple a v Google. na desktop platforme sme vyvinuli systém Viktor*, ktorý denne slúži nám aj našim klientom.

portfólio
našich projektov

fungujeme od roku 2006. denne vytvárame grafické návrhy a aplikujeme nové technológie. všetko robíme sami, outsourcing u nás neexistuje. chceme Ti predstaviť projekty, ktoré si najviac vážime. sú premyslené a precítené. možno tu nájdeš niečo, čo Ťa inšpiruje.

mobilná aplikácia digitálna tlačiareň

appka digitálna tlačiareň

myslíme si, že naša mobilná aplikácia Digitálna tlačiareň, je prvou aplikáciou svojho druhu na Slovensku aj v Čechách.

pozrieť projekt
aplikácia pre HP plotre

objednávky a QR kódy

firma smartCAD, HP partner first silver, nám zadala požiadavku, ako zjednodušiť svojim zákazníkom objednávanie tonerov, roliek a servisu pre ich plotre. riešením je jednoduchá aplikácia pomocou QR kódov.

technológie
ktoré používame

snažíme sa používať najmodernejšie technológie. neustálym googlením objavujeme nové smery grafického tvorenia. v prvom rade sa štýl musí pačiť nám, aby sme ho aplikovali aj na Tvoje projekty. po technickej stránke chceme dosahovať čistotu, minimalizmus a dokonalosť. spísali sme niekoľko krátkych článkov o technológiach, ktoré používame. prečítaj si a získaš prehľad, s čím môžeš u nás počítať.

späť na hlavnú stránku

digitálna tlačiareň