LL studio - grafické štúdio

počítačové hry
pre mobil aj tablet

vymýšľame hry pre mobily a tablety. zopár ich nájdeš v obchodoch Google Play a App Store. tiež sa skúšame presadiť v kategórii spoločenských hier a interaktívnych kníh.

portfólio
našich projektov

fungujeme od roku 2006. denne vytvárame grafické návrhy a aplikujeme nové technológie. všetko robíme sami, outsourcing u nás neexistuje. chceme Ti predstaviť projekty, ktoré si najviac vážime. sú premyslené a precítené. možno tu nájdeš niečo, čo Ťa inšpiruje.

gamebook RPG do vrecka

gamebook RPG do vrecka

Vstúp do krajiny Lanthir Lamath, kde vládnu zlovoľné kostričky a v napätom dobrodružstve bojuj o svoj holý život. Je to hra? Je to knižka? Je to knižkohra ;-) Interaktívna zábava skoro na hodinku.

pozrieť projekt
puzzle hra hexadia

puzzle hra Hexadia

hexadia je puzzle hra, tvorená zo šesťuholníkov. staň sa majster v skladaní puzzle, zlož všetky časti do správnej polohy a v správnom uhle a objav krásnu fotografiu. použi Rotate / Swap / Time tlačídla, aby si mal puzzle ľahšie. bojuj s časom a získaj najvyššie skóre.

pozrieť projekt

technológie
ktoré používame

snažíme sa používať najmodernejšie technológie. neustálym googlením objavujeme nové smery grafického tvorenia. v prvom rade sa štýl musí pačiť nám, aby sme ho aplikovali aj na Tvoje projekty. po technickej stránke chceme dosahovať čistotu, minimalizmus a dokonalosť. spísali sme niekoľko krátkych článkov o technológiach, ktoré používame. prečítaj si a získaš prehľad, s čím môžeš u nás počítať.

späť na hlavnú stránku

digitálna tlačiareň